Samochód z komisu samochodowego

Dawniej komisy samochodowe nie miały zbyt dobrej renomy. Mówimy tutaj o latach dziewięćdziesiątych, kiedy do komisów trafiały bardzo różne samochody. Nie każdy z nich był dobry i w dobrym stanie. To był czas, kiedy przyjeżdżały bardzo mocno rozbite samochody, które były naprawiane i trafiały do komisów.

Często w komisach trafiały się samochody kradzione, w których były poprzebijane numery. Tak było dawniej, ale nie dzisiaj. Teraz komis staje się o wiele bardziej wiarygodnym miejscem do kupowania samochody niż osoba prywatna. Warto, zatem zastanowić się nad wizyta w komisie i sprawdzeniu, co tam mają. Zdarzają się takie komisy gdzie można będzie zobaczyć setki samochodów. Z tak dużej ilości pojazdów na pewno wybierzemy dla siebie coś odpowiedniego.

Wystarczy na to poświecić trochę czasu, a będziemy bardzo zadowoleni, że na to się zdecydowaliśmy. Plusem jest również to, że w komisie, jeśli tylko chcemy to zawsze można będzie negocjować cenę.

Jeśli tylko potrafimy się negocjować to zawsze coś na tym zyskamy. Najważniejsze dla nas jest to żebyśmy mogli wyjechać takim samochodem, jaki nas interesuje. Często komisy na zamówienie szukają dla klientów takich samochodów, jakie są im potrzebne. Płacimy wtedy dodatkowo za szukanie, ale jeśli sami nie mamy na to czasu albo nie wiemy jak to zrobić to taka pomoc na pewno się przydaje. W komisie samochodowym pracują osoby z dużym doświadczeniem, co oznacza, że można tam trafić i przedstawić swoje wymagania. Możemy nie być zdecydowani na żadną markę i model, ale pracownik, który się na tym zna jest w stanie nam coś podpowiedzieć. Ostateczną decyzje podejmiemy sami, ale im więcej się dowiemy o samochodzie tym lepiej.

Kupujemy w komisie
W komisie można kupić przeróżne samochody. Mogą to być samochody sprowadzane z Niemiec jak i takie, które pochodzą od osób prywatnych. W ostatnim czasie bardzo popularne są również samochody poleasingowe. Jeśli firma wymienia swoją flotę to nie ma czasu się tym zajmować i oddaje ją do komisu. Można to łatwo zauważyć, bo mamy kilka czy nawet kilkanaście samochodów, które wyglądają tak samo. Warto się nimi zainteresować, bo można kupić samochodów w bardzo dobrym stanie w bardzo niskiej cenie. Takie połączenie daje naprawdę bardzo dobre efekty i nasze pełne zadowolenie. Najlepiej jest sprawdzić sobie taką ofertę, a wtedy będziemy wiedzieć czy coś z niej nam odpowiada czy jednak wolimy postawić na inne rozwiązanie. Nie oceniajmy zanim się tej ofercie nie przyjrzymy, a wcale nie zajmuje to tak dużo czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *